


Van pauze weer naar play
Eindelijk hebben we nu weer het gevoel dat we weer voor uit gaan. Dus niet meer op pauze naar op play!
We hebben in de auto al van alles besproken en merken dat we graag weer door gaan ook al is het eng!

Maar wat zit er achter die lach?!
Over het algemeen ben ik een vrolijke outgoing meid. Maar wat zit er allemaal achter?! Genoeg mensen kennen mij... Maar ook genoeg niet.
Ik zit in de tuin en ik kijk naar de lucht. Wauw wat ziet dat er weer prachtig uit!! Ik maak een foto en post hem op fb met de tekst: goodmorning!!

Ik dacht, laat ik weer een blog schrijven!
Het is inmiddels nu precies 2 maanden (en 1 dag) na de operatie van Geert. Al even geleden dat ik geschreven heb dus bij deze weer!
Het is nu 2 maanden (en 1 dag) na de operatie van Geert en we moeten er nog 2 ( en 1 dag haha) wachten tot we uitslag hebben van de kwaliteit. Deze wordt 26 juni weer onderzocht.