Deel 9 condoleance dagen &uitvaart
Familie blauw
We hadden bedacht dat wij 2 keer een moment van condoleance wilde, 1x overdag en 1x savonds.
Beide keren was het druk, maar te doen! Hebben nog kletspraatjes kunnen houden. We zijn iedereen zo dankbaar voor de vele mooie bloemen en kaarten. De kinderen hebben allemaal houten knutsels gemaakt voor op haar kist. Zo is de kist heel persoonlijk!
Op de dag van de uitvaart hadden we bedacht dat we vanuit ons huis wilde weg rijden. De motor rijders van de politie hebben onze rouwstoet begeleid. We gingen naar Egmond omdat dit een super mooi crematorium is, mijn oma haar afscheid dienst was hier ook, en Esmee is geboren op haar geboortedag . Een mooi idee.
We hadden foto's laten maken bij het inladen van de kist, maar ook werd er tijdens de dienst gefilmd en gefotografeerd.
Wat was het ingewikkeld om een kinder dienst in elkaar te zetten, liedjes.. ja de kinder liedjes zijn zo vrolijk maar oude mensen liedjes past niet.. gelukkig na lang wikken en wegen hebben wij een mooie mix weten te maken en vond iedereen het prachtig.
We waren onderweg in onze eigen auto, wij als eerst achter de rouw auto aan. We kwamen aanrijden , en je zag alle politie mensen in ere Haag staan, en ook zag je daarvoor al mensen staan op ons te wachten.. brok in mijn keel wow shoot dit is voor ons.. voor onze dochter/zusje voor ons lieve meisje..
Op de vraag hoe vond je de dienst zelf? Uhm geen idee. Ik heb de helft van de mensen niet gezien,, en de andere helft is langs mij heen gegaan.
De kaartjes die we hadden laten afdrukken zijn helaas niet mer iedereen mee gegaan, en zo ging er het een en ander mis.
Ondanks dat hebben wij een prachtige dienst weten neer te zetten
En dan het moment dat iedereen weg is gelopen, sta je daar samen als papa en mama, man en vrouw.. samen de kist naar de oven ruimte tillen.
Het laatste afscheid met zijn 2e voor onze lieve Esmee.. dat hier fotos van gemaakt zijn is zo belangrijk.. wauw wat zijn deze waardevol geworden.
Daarna hebben wij ons snel aangesloten bij het besloten koffie /mini broodjes moment.
Vervolgens was het tijd om te gaan,
Bewust alle bloemen achtergelaten/ weg gegeven om niet direct weer in de rouwzee thuis te komen.
Met zijn 3e thuis komen, met zijn 3e gesloopt.
met zijn 3e wetende dat dit voor altijd zo gaat zijn.. zonder onze lieve Esmee
Dit was ons verhaal,
Ik denk dat ik nog wel wat blogs ga maken over het afgelopen (bijna) jaar, maar voor nu is dit ons verhaal ..
Desiree
Jullie hebben het afscheid ontzettend mooi geregeld en zo knap gesproken over Esmee, ik word er nog steeds emotioneel van als ik eraan terugdenk of liedjes ervan terug hoor! 💖
Sonja
Heel veel sterkte 🤍🩷
Kaatje48
Wat heb je dit mooi verwoord. Ik heb een brok in mijn keel. Heel sterkte en klacht.
Iris66
Heel veel sterkte gewenst met dit grote en dierbare verlies.