Snap
  • Kind
  • post_short

Autisme + ADHD + zindelijkheid

wie heeft er tips?

Wie heeft er tips voor het zindelijk krijgen van een autistische ADHD-er? Na een lange lange tijd van oefenen, ongelukjes en opnieuw proberen, hebben we onze jongste zoon met 4,5 jaar overdag zindelijk gekregen. Nu zijn we bijna een half jaar verder en willen we proberen de nachten ook voor elkaar te krijgen, maar dat valt nog niet mee. HELP AUB!

's avatar
11 jaar geleden

Onze zoon is net 7 geworden en overdag nog niet eens zindelijk. 's Nachts hebben we dus nog maar niet gestart. Je "zorgen" vallen dus nog mee ;)

's avatar
11 jaar geleden

Misschien wel. Maar wel een droog bed. En tzt gaan ze dan vanzelf als ze moeten. Dus bereik je als nog je doel.

Marieke80's avatar
11 jaar geleden

Zou kunnen hoor, ik werd volgens mij niet wakker gemaakt voor een wc-ronde, maar wat ik mij gewoon afvroeg, is of je dan niet gaat creëren dat ze dan 's avonds ineens ook echt moeten, terwijl ze eerder misschien pas tegen de ochtend moesten.

Stuiter's avatar
11 jaar geleden

Ik werd altijd nog een keer uit bed gehaald, volgens mij hele volkstammen

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Marieke80?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.