Snap
  • Nieuws
  • vader
  • zwanger
  • nieuws
  • liefde
  • abortus

Maxime Meiland over vader Claire: 'Ik was de schuldige'

Maxime vertelt openhartig over de vader van haar dochter Claire in de 'VIVA Mama'.

Maxime Meiland (24) doet een boekje open over de vader van dochtertje Claire. Maxime wil zo snel mogelijk een broertje of zusje voor Claire. Dat vertelt ze in het tijdschrift 'VIVA Mama'. Ook doet ze een boekje open over de zwangerschap van Claire, waar de vader van Maxime, Martien, niet heel blij mee was. 

Jong zwanger

Maxime kreeg Claire toen ze 21 jaar was. "Mijn moeder heeft altijd gezegd dat ik moet doen wat goed voor mij voelt. Maar mijn vader en zus waren er erg op tegen. Ze vonden me te jong en dachten dat een baby mijn leven zou verpesten", vertelt Maxime. "Papa heeft twee weken niet tegen me gepraat terwijl hij naast me woonde."

Abortus

Maxime had een afspraak staan bij de abortuskliniek, maar heeft die uiteindelijk niet doorgezet. "Bij de tweede keer ging de mevrouw van de kliniek kort uitleggen wat een abortus inhield. Ze zei dat ik het hele weekend onder begeleiding thuis moest blijven, omdat ik zo erg zou bloeden. Toen kwam het besef: wat ben ik eigenlijk aan het doen? Waarom zou ik een kind weghalen? Dat voelde opeens zó slecht."

Geen vader in beeld

De vader van Claire is niet in beeld. "Hij wilde meegaan naar de kliniek om mij te steunen, maar toen ik besloot om het kind niet weg te halen, was het van: 'Ik hoef je niet meer te spreken, doei'", vertelt Maxime. Wel heeft er nog een laatste gesprek plaatsgevonden toen Maxime zes maanden zwanger was, maar daar was ze zelf niet bij aanwezig. "Ik was de schuldige vond die familie (...) Het ergste vond ik dat ze zeiden: 'Als het kindje vier jaar oud is, wanneer ze herinneringen gaat krijgen, dan komen we misschien een keer langs.'" Maar Maxime is er klaar mee: "Hoe haal je het in je hoofd?"

Nieuwe liefde

De Chateau Meiland-ster had zich dan ook ingesteld op een leven als single mom, maar toen was daar cameraman Leroy. De twee zijn inmiddels zoek naar een eigen huisje en Maxime heeft al vaker uitgesproken wel te willen trouwen. "Hij is de ware", aldus Maxime. 

Bron: RTL Nieuws

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Mamaplaats?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.