Snap
  • Mama
  • Nieuws

wie zijn de actieve bloggers.

Wat ik mis op deze site is een mooi pagina waarin een duidelijk overzicht staat van de nieuwste blogs. Oke we hebben aan de zijkant wel een klein overzichtje, maar als je net als ik niet elke dag kan komen kijken of er iets nieuws is geschreven mis je toch blogs. Dit vind ik jammer want zo kan het zijn dat je een goede blog mist.  Of dat een blog helemaal over het hoofd wordt gezien omdat deze op een tijdstip is geschreven dat het hier heel rustig was.

Nu kun je via disqus elkaar volgen. En daar goed zien wie wat geschreven heeft en waarop gereageerd heeft. Ik volg nu al een blogger daar omdat zij om al mijn blogs heeft gereageerd

Misschien is het een idee om als actieve blogger hier even een berichtje achter te laten. Zo kunnen we elkaar aan klikken om elkaar te volgen. Zo kun je op je eigen tijd kijken of er wat nieuws is geschreven en daarop reageren.

Oke nog wat meer motivatie zodat ik op 200 woorden kom.

Kom op meiden laat onder deze blog een reactie achter en ik ga je volgen. Hopende dat jullie mij ook terug zal volgen.

Ik hoop dat het zo duidelijk is ook wat disqus is want volgens mij hebben we daar allemaal een account gekregen op het moment dat je hier gaat bloggen.

Ik hoop dat ik straks heel wat mams en mamas to be kan gaan volgen

's avatar
12 jaar geleden

Hallo!!!Ik ben moeder van twee meiden van 3 en 6 jaar en schrijf sinds vorig jaar artikelen voor Mamaplaats.Verder blog ik ook deze website...leuk!!

daphne kleine's avatar
12 jaar geleden

michelle ik moet het ook weer even uitvogelen hoe dat nu precies moest maar als het goed is heb je ook een disqus account gekregen

MichelleP's avatar
12 jaar geleden

Wat is actief? Mijn voornemen is wel meer te bloggen en tot nu toe gaat het redelijk. Ook ik schrijf artikelen net als Ineke, dus een blog vind je zeker 2 keer in de maand terug ;-) Hoe kun je andere moeders volgen? Ik heb echt geen idee hoe dat moet..

nahsuusje's avatar
12 jaar geleden

Ook hier een actieve blogster. Wat ik fijn vind is dat mamaplaats actief bezig is met de site zo toegankelijk en gebruiksvriendelijk mogelijk te maken. Ideale vorm zou een beter uitgewerkte disqus zijn idd.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij daphne kleine?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.