Snap
  • Mama
  • klein
  • geluk
  • vermoeidheid
  • gevoel
  • groots

Klein geluk , groots gevoel

Die was kan ook nog wel eventjes wachten... Zo simpel kan geluk dus zijn.

De laatste tijd heb ik het idee dat veel dingen langs mij heen gaan. Mijn haastgevoel wordt met de dag groter en tegenover de kinderen is mijn lontje een stuk korter geworden, waardoor schuldgevoel ontstaat met vermoeidheid als reactie. Een vicieuze cirkel dus. Ik wil natuurlijk vooral een goede moeder zijn, maar ook een leuke vrouw, attente vriendin en goede werkneemster.

Maar vandaag........ vandaag is alles anders. Het is gewoon een simpele schooldag met echt Hollands druilerig weer. De strijkwas op zolder lijkt met de dag meer te worden en ik heb dan ook de neiging om direct naar zolder te gaan, nadat ik mijn oudste dochter naar school heb gebracht en de boodschappen binnen zijn.

Mijn jongste dochter onderbreekt mijn onrustgevoel, het gevoel om continu iets te moeten doen. Ze zit naast me op de bank en ze verteld vol overtuiging hele verhalen uit haar Dikkie Dik boek. Met haar grote blauwe ogen kijkt ze me aan en vraagt me om nog even lekker bij haar te blijven zitten. Samen genieten we van de grappige verhalen van Dikkie Dik, terwijl we dicht tegen elkaar aan zitten.

Die was kan ook nog wel eventjes wachten... Zo simpel kan geluk dus zijn.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij braamn?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.