Snap
  • Mama
  • Vakantie dagje weg
  • post

Dan maak je het gewoon zelf

Over anderhalve maand wordt mijn zoontje 1. Wij doen normaliter met verjaardag helemaal niets aan versieringen of dergelijke. Maar nu moet het ervan komen.

Nog 7 weken en dan wordt mijn zoontje 1. Wauw, dat afgelopen jaar is voorbijgevlogen. Langzamerhand ben ik toch maar beetje begonnen met nadenken hoe ik zijn eerste verjaardag ga invullen. We gaan er echt een feestje van bouwen, met alle toeters en bellen. Dus ook een versierd huis. Ik neem als ik bij bepaalde winkels ben al het een en ander mee. Ballonnen met 1 erop in mooie knalblauwe kleuren. Pakpapier wat makkelijk scheurt (want uitpakken zal vast veel leuker zijn dan het cadeau zelf). En een stoffen slinger, een vlaggenlijn. Maar niet met bloemetjes of PIP achtige prints. Daar houdt mama namelijk niet zo van (het is al wennen een minimalistisch interieur en kinderspullen haha). Maar dan kom je nog wel aan het zoeken zeg, een echte jongensvlaggenlijn. Dus geen blauwe bloemetjes, maar stoere auto's, dat zocht ik. Ik zat in de winkel zo'n vlaggenlijn te bekijken, vond ze trouwens ook wel aan de prijs zeg, en dacht .. zo moeilijk ziet dat er niet uit. Dus .. op naar de stoffenhal. Couponnetjes stof uitgezocht, naaimachine tevoorschijn gehaald .. ach het was zo gepiept. Drie avondjes, elke avond anderhalf uur. Eerste avond uittekenen en knippen, tweede avond vlaggen vaststikken, omdraaien en gladstrijken, derde avond alles aaneen spelden, op het lint en vastzetten. Klaar!

En nu dan nog een feestmuts ... hahaha ook die ga ik denk ik maar zelf maken! Van de stofjes nog het een en ander over .. losse cijfers met klittenband, kan die muts ook jaren mee ;-)

jeanious's avatar
11 jaar geleden

Oh dankje, ga ik daar even kijken!

May's avatar
11 jaar geleden

Leuk bedacht! Op knippie.nl staan ook veel voorbeelden van verjaardagsmutsen die je zelf kan maken.

jeanious's avatar
11 jaar geleden

Haha nee vaantjes gemaakt van shirtjes, broekjes en rompertjes. En dan elk jaar langer. Kan je op een gegegeven moment vertellen dat dat vaantje van het shirtje was wat hij/zij aan had met een half jaar, of toen hij/zij net kon lopen, etc. Ik ga vanavond meteen wat spulletjes uitsorteren (heb grote bak te klein spul verzameld)

's avatar
11 jaar geleden

HAhaa... oh maar dat is een goeie:) die onthoud ik!

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij jeanious?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.