Snap
  • Baby
  • Babyspullen
  • baby
  • speelgoed
  • cadeau
  • knuffel

Zacht babyspeelgoed als kraamcadeau

Na de geboorte van een kind is het altijd leuk om een kraamcadeau te geven. De één kiest voor babykleren, de ander voor een het openen van een spaarrekening met daarop een leuk bedrag en weer een ander kiest voor speelgoed.

De laatste 5 jaar kies ik altijd voor speelgoed. Zeker als het een eerste kindje betreft. Dan is al het speelgoed welkom.

Omdat mijn kinderen van baby af aan altijd een beer of knuffeldoekje hadden, geef ik dat ook vaak. Of gewoon lekker zacht babyspeelgoed zoals een speelbal met veel activiteiten of wat dacht u van het Snoozebaby babyboek met de vele activiteiten erin.

Tip: geef als kraamcadeau eens zacht babyspeelgoed. Dan geeft u iets blijvends waar ze nog lang mee kunnen spelen en wat ze echt tot hun 'maatje' kunnen betitelen.

Speelgoedvallei.nl heeft speciaal voor de kraamcadeaus veel zacht babyspeelgoed. Kom eens een kijkje nemen op http://bit.ly/vM6a2h en laat u overtuigen door het mooie babyspeelgoed.

Wij wensen u veel online winkelplezier.

PS: Heeft u vragen over een het zachte babyspeelgoed, wij staan u graag telefonisch te woord of beantwoorden binnen 24 uur uw vraag via e-mail.

 

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Speelgoedvallei.nl?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.