

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.
Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.
Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!
Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!
Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.
mama1988+1
ieder zijn eigen, ik vond het juist heel eng, we doen wel mee aangezien de oudste nu naar school gaat. We willen dat ze mee doetmet de groep. Ik zal zelf ook sinterklaasjournaal volgen aanegzien ik van haar niets mee krijg van school. En de intocht, waarschijnlijk op tv
Anoniem
Mijn moeder zei gister ook nee maar wij gaan het ook gewoon vieren.
Sharon.ma
Groot gelijk dat je het al viert, zeker als het zo'n speciale betekenis heeft. Onze oudste dochter (ruim 2.5) mag een paar keer haar schoen zetten dus zullen we dit, meer voor haar, ook voor de jongste (dan 3 maanden) doen. Pakjesavond wordt gevierd met de opa's en oma's en hun oom en tante. Ze krijgen dan 1 groot cadeau voor samen en nog wat kleine dingetjes.
Lolarosa
Begrijpelijk dat je het nu al viert als het zo'n speciale betekenis voor je heeft! Mooi verhaal ook ? ik zelf persoonlijk heb niet veel met sinterklaas ik vind de kerst veel leuker ? maar aangezien ik nu een zoontje heb moet ik op een gegeven moment wel sinterklaas gaan voeren! Maar de eerste twee jaar ga ik dit niet doen omdat hij er toch geen besef van heeft! ?