Snap
  • Baby

heel erg snel..????????

Hallo. Ik heb een dochtertje van bijna 10 maand en ze loopt nu al bijna.

latoya is een vrolijk lief kindje met af en toe een driftbuitje er tussen Door als elk anders normaal kindje. Toen latoya 6 maand was begon ze met lopen om een salontafel heen te stappen ik vond het super snel maar achja tegen houden doe je het toch niet. Dus wij als ouders zijnde gingen naar de winkel om een looprekje te halen. Nu bijna 4 maand verder is latoya bijna 10 maand kan ze al bijna zelfstandig lopen. Mensen zeggen wel is dat het allemaal te snel gaat met de nadruk op te snel maar ze begrijpen niet dat ik het ook niet tegen kan houden. Soms bemoeien mensen zich zo met anderen ipv. hun zelf dat t gewoon gaat irriteren. Graag hoor ik van jullie wat jullie mening is hierover en of het echt te snel gaat.

Mvg.

Michelle

NicoleSt's avatar
10 jaar geleden

Ieder kind is anders! Het is snel, maar dat zit dan gewoon in haar dan. Je kan het niet tegenhouden en dat zou je ook niet moeten willen:) Laat anderen maar lekker kletsen, jij bent dr mama!

linda79's avatar
10 jaar geleden

Elk kind is anders. Ik zou me er niet zo druk om maken. Ik heb 4 dochters. De oudste liep met 1 jaar los. De tweeling met 14 maanden en onze jongste was ook snel met 10,5 maand. Mensen hebben altijd wel een mening, maar daar moet je je niets van aantrekken hoor.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij michelle270992?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.