Beeld: Canva

Tussen de Lakens met Lotte: “We waren meer teamgenoten dan geliefden, tot die ene vrijdagavond…”

Mama zijn is zwaar. Seks hebben? Dat is een apart level. Kinderen, een druk huishouden en een lijf dat nooit meer hetzelfde is… klinkt bekend? Tijd om eerlijk te zijn: ja, je mist soms die sexy vibes van vroeger, en ja, dat merk je in bed. In Tussen de Lakens praten moeders zonder filter over alles wat er onder de lakens gebeurt: de gênante momenten, de stiekeme fantasieën én de momenten dat het wél geweldig voelt.

Deze week: Lotte* (34), moeder van één dochter (4), die vertelt hoe ze haar seksleven terugvond én hoe een onverwacht kwartet haar kijk op intimiteit veranderde.

“Na mijn bevalling voelde ik me allesbehalve sexy”

Tijdens mijn zwangerschap voelde ik me nog mooi en vrouwelijk. Maar na de bevalling? Ik herkende mijn lichaam niet meer. Alles was anders. Ik voelde me uitgeblust, niet begeerd, en bovenal: niet mezelf.

Mijn vriend was lief, maar ik trok me terug. We waren meer teamgenoten dan geliefden. Tot die ene vrijdagavond, de kleine lag eindelijk te slapen en ik schonk mezelf een glas wijn in. Hij stond in z’n joggingbroek de was te vouwen en ik dacht ineens: hé, hij is eigenlijk nog steeds lekker.

Ik liep naar hem toe, legde mijn handen op zijn borst en kuste hem. Eerst voorzichtig, daarna met meer lef. En ja daar, tussen de wasmanden, voelde ik het weer.

“Ik kwam klaar nog voordat hij iets deed”

We lachten, we struikelden over een stapel sokken, en we eindigden letterlijk tegen de wasmachine aan. Geen romantisch voorspel, geen perfect licht maar puur.
En ik kwam klaar nog voordat hij echt iets deed. Alsof mijn lijf zei: dit is wat je al die tijd miste.

Sinds die avond is er iets veranderd. We zijn niet ineens een stel uit een film, maar we maken wél tijd. En dat heeft ons dichter bij elkaar gebracht.

“We hebben ook een kwartet gehad”

Het begon als een grapje tijdens een weekendje weg met vrienden. Wijn, muziek, een jacuzzi… en één ding leidde tot het ander.
“Zullen we eerlijk zijn?” zegt Lotte lachend. “Ik had nooit gedacht dat ik het ooit zou doen. Maar het voelde verrassend natuurlijk. Spannend, ja, maar niet ongemakkelijk. We hebben grenzen afgesproken en niemand voelde zich raar daarna.”

Ze vertelt dat die ervaring haar iets belangrijks leerde: dat intimiteit niet één vorm heeft.
“Het heeft me juist dichter bij mijn partner gebracht. We praatten daarna veel opener over wat we willen, waar we van genieten. En dat is zó bevrijdend.”

“Seks is weer leuk geworden”

We flirten weer, we lachen als er iets misgaat, en soms hebben we avonden die eindigen in pure chaos een peuter die wakker wordt, een hond die de kamer inloopt maar dat hoort erbij.

Het hoeft niet perfect te zijn. Het is juist dat rauwe, echte, spontane wat het weer spannend maakt.

Gekste plek

Op de keukentafel, terwijl de babyfoon naast ons stond. De adrenaline van ‘stel je voor dat ze wakker wordt’ maakte het nóg heter.

Ultieme fantasie

Nog één keer een weekend met vrienden, maar dan met een tikkeltje meer lef zonder regels, zonder schuldgevoel.

Hoe vaak?

Gemiddeld twee keer per week. Meer als de energie er is, minder als het leven ertussen komt.

Cijfer voor ons seksleven

Een 8,5. Want we zijn eerlijk, proberen nieuwe dingen en lachen om alles wat misgaat.

Tip van Lotte

Praat. Echt praten. Over wat je mist, wat je spannend vindt, wat je stiekem eens zou willen proberen. Zelfs als je denkt dat het te gek klinkt. Intimiteit begint niet in bed, maar bij eerlijk durven zijn.

* De naam ‘Lotte’ is gefingeerd. De moeder in dit artikel deed anoniem mee aan onze enquête.

Wil je ook jouw verhaal doen? Vul dan hier de enquête in!

Lees ook

Tussen de Lakens met Quin: “Ik kwam klaar toen de baby huilde…”

kleuterjuf sinterklaas
Trending

Dagboek van kleuterjuf Floor: “De kinderen praten over niets anders dan het Sinterklaasjournaal”

Nieuwtjes

B&B-ster Dick vindt tóch de liefde “Het was gelijk vuur”

Koning zorgen dochters
Uitgelicht

Ook de koning en koningin maken zich zorgen om veiligheid dochters: “Altijd opletten”

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email