Beeld: Canva

Opgebiecht: “Ik smokkel wel eens producten mee door de zelfscan…”

Author Picture

Oké, dit moet ik gewoon even kwijt: soms scan ik niet alles bij de zelfscan. Niet omdat ik stoer wil doen of zo, maar omdat het gewoon financieel net even niet past. Een klein doosje koekjes, een chocoladereep, dat soort dingen… soms moet je jezelf gewoon een beetje helpen.

Het voelt stiekem best spannend, hoor. Die blik van de zelfscan als ‘scan mislukt’… serieus, dat is adrenaline in het kwadraat. Maar goed, ik voel me er wel schuldig over. Niet dat ik iemand iets aan wil doen, het is gewoon een kleine overlevingsstrategie.

Soms vraag ik me af of andere moeders dit ook doen, of dat ik de enige ben die zich op dit soort momenten een beetje stiekem moet voelen. Maar ja… het leven is duur, en chocola helpt altijd.

Heb jij ook iets op te biechten? Stuur je verhaal anoniem naar info@mamaplaats!

OOK INTERESSANT

Bekijk alles

anders opvoeden dan ouders
Opgebiecht

Opgebiecht: mijn man en ik willen alles anders doen dan onze ouders

hoofdpiet doodsbedreigingen
Nieuwtjes

Heftig: Hoofdpiet wordt nu met de dood bedreigd na Sinterklaasjournaal

Trending

Win! 3x een heerlijke teddy tas van Wallabag

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email