sinterklaasjournaal

Beeld: Canva

Ouders boos op Sinterklaasjournaal: “Jullie verklappen het geheim!”

Author Picture
Redacteur

Het Sinterklaasjournaal ligt onder vuur. In de twee nieuwste afleveringen werd heel duidelijk laten zien hoe ouders cadeautjes verstoppen, hoe het kloppen op de deur werkt en hoe pepernoten worden gestrooid… huh? Veel ouders schrokken ervan, ze zijn bang dat het programma te veel verklapt en zo het Sinterklaasgevoel bij kinderen verpest.

Verklap scènes 

In één scène van het Sinterklaasjournaal zie je een moeder cadeaus uit haar auto halen, naar binnen sluipen en ze boven in de kast verstoppen. Ondertussen legt Hoofdpiet Niels van der Laan vrolijk uit dat ouders ook prima zelf naar de speelgoedwinkel kunnen gaan, en dat je cadeaus het beste meteen kunt laten inpakken. Een dag later laten ze ook precies zien hoe een vader een smoes gebruikt om even weg te glippen, op de deur te bonzen en pepernoten te strooien. “Hij gaat helemaal niet weg, hij doet alsof!”, zegt de Hoofdpiet erbij.

Op TikTok en X gaat het fragment meteen rond. Boze ouders zeggen dat het programma “alle ouders verraadt”. Sommigen vinden dat hierdoor het hele feest wordt verpest. Gelukkig zijn er ook ouders die er hard om moesten lachen, omdat hun kinderen de hints toch niet begrijpen.

@pussayqueen2

Het Sinterklaas Journaal vertelt letterlijk HET geheim van alle ouders‼️ WHYYY??! #fyp #snitch #sinterklaasjournaal #fypageシ #goofyahh

♬ origineel geluid – Pussay•Queen

“Kijk vooral tot het einde”

De NTR reageert rustig op alle ophef. Volgens de omroep wordt de verhaallijn op social media namelijk uit zijn verband getrokken. De Hoofdpiet probeert volgens hen juist zijn eigen foutjes op te lossen, maar dat gaat elke keer mis. “Wie goed kijkt, ziet dat het misverstanden zijn. Kijk een scène altijd even helemaal af”, zegt een woordvoerder.

oma reactie draagmoeder
Lees ook

Tranen gegarandeerd: oma’s reactie op geheime baby via draagmoeder gaat viral

Marieke Melissen

Mamaplaats Redactie

Al mijn artikelen

Praat met mij in de community

kind heeft gestolen illustratie van telefoon
Nieuwtjes

Opgebiecht: ik schaam me nog steeds voor wat ik deed toen mijn kind iets had gestolen

bo willkes vast in dubai
Nieuwtjes

Bo Wilkes zit met gezin vast in Dubai: “Vannacht geschuild in een garage”

kinderopvang amsterdam misbruik foto van lege kinderopvang
Nieuwtjes

Ouders geschokt: invalkracht kinderopvang Amsterdam opgepakt om misbruik

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email