Beeld: Madita Mikkers

Ons glamping avontuur: een weekend vol gezelligheid, zon en zandpootjes

Author Picture
Serie Blogger

Soms ontstaan de beste ideeën spontaan. Zo kwamen mijn vriendin en ik op het lumineuze plan om er samen even tussenuit te gaan. Gewoon, een weekendje weg met haar hond Charlie, mijn meiden en vooral: met elkaar. Al snel zaten we samen achter op ons telefoon, scrollend en speurend naar een plek waar we allemaal welkom waren – inclusief viervoeter.

Na wat zoekwerk kwamen we terecht op de website van Landal. En daar was het: een glampingpark! Glamping… eerlijk? Vroeger had ik daar mijn twijfels bij. Kamperen, maar dan luxe? Maar deze keer voelde het precies goed. De gedachte aan samen buiten leven, koken op een klein vuurtje, wakker worden met fluitende vogels – het klonk ineens als het perfecte plan.

Het weerbericht voor het Hemelvaartweekend zag er veelbelovend uit, dus we hoefden niet lang na te denken. Boekje dicht, reservering gemaakt – het aftellen kon beginnen!

Lees verder onder de advertentie
Lees ook

”Ik wil mezelf laten zien. Maar durf ik het ook?”

Lees verder onder de advertentie

En toen was het eindelijk zo ver. Bij aankomst bleek het park autovrij te zijn, wat meteen voor een heerlijk rustige sfeer zorgde. We mochten gebruikmaken van een bolderkar om onze spullen naar de tent te brengen. De meiden vonden het fantastisch – een soort mini-avontuur voordat het échte avontuur begon. Wij trouwens ook. 

Onze “tent” overtrof alle verwachtingen. Ruim, sfeervol en compleet ingericht met alles wat je nodig hebt om comfortabel te kunnen leven. Geen gedoe, alleen maar genieten.

Het weer werkte zó mee dat het bijna voelde alsof we het cadeau kregen. Zonnige dagen, warme avonden en frisse ochtenden. De kinderen en Charlie waren onafscheidelijk – rennend over het gras, spelend in het zand en ’s avonds samen knus op de veranda. En wij? Wij genoten intens. Van de rust, van de omgeving, van het buitenleven. Maar vooral: van hun blije gezichten en van elkaar.

Het was een weekend waarin alles klopte. Een paar dagen vol eenvoud, verbinding en plezier. En dat is misschien wel het mooiste wat je kunt meenemen uit zo’n weekend: de herinneringen die blijven hangen.

Glamping? Ik ben om. Volgend jaar weer!

MEER VAN DEZE SERIE

Bekijk alles

#Momlife

Het geheim van moeder zijn in combinatie met mijn bedrijf: Een goed vangnet

Series

Hoe wij in aanraking kwamen met Veilig thuis..

Series

Wachten op duidelijkheid – mijn WIA-gesprek bij het UWV

Madita Mikkers

Serie Blogger

Moeder van S, geboren met 29+4 weken zwangerschap en G geboren met 40.4 weken. Lees hieronder: The story of my life; PCOS, miskramen, fertiliteit traject, zwangerschap, bevallingen en mijn verwerkingsproces van onverwerkte trauma’s.

Al mijn artikelen

Praat met mij in de community

OOK INTERESSANT

Bekijk alles

#Momlife

Het geheim van moeder zijn in combinatie met mijn bedrijf: Een goed vangnet

Series

Hoe wij in aanraking kwamen met Veilig thuis..

Series

Wachten op duidelijkheid – mijn WIA-gesprek bij het UWV