Beeld: Joyce Mol

Op de neonatologie door Covid met 17 dagen oud…

Author Picture

Inmiddels zijn we weer thuis. Maar we lagen eergisteren een nachtje ter observatie op de neonatologie omdat Nina vreemd begon te ademen. En veel snot in haar neusje had en slijm uit haar mondje kwam. 

“Nacht ervoor had ze verhoging. Op ons kop gekregen dat we niet meteen waren gekomen toen ze verhoging had. Zelf dacht ik gaat wel over omdat m’n eerste dochter ook met 3 weken zo verkouden was. Toen met stomen opgelost. Maar m’n man wilde niet wachten ermee.

Bloed afgenomen. Urine lukte niet met plaszakje. Want mevrouw kakt letterlijk na elke voeding. Maar uiteindelijk bleek ze COVID te hebben. En kwamen ze gelukkig niet meer terug met plaszakje om te plakken.

Ik dacht echt dit bestaat niet meer 🫣 maar herkende de symptomen wel meteen. Zelf voelde ik me al wat dagen beroerd. Al dacht ik dat dat wel zou komen door de gebroken nachten en omdat de oudste koorts had gehad.

Nacht gehouden ter observatie. Alleen een keer paracetamol gekregen. Nina knapte daar al gauw goed van op. Ze drinkt ook nog goed. In de 6 dagen ervoor was ze nogsteeds 400 gram aangekomen.

Papa en mama zijn er ook goed ziek van geworden . Koud terwijl het 35+ graden is. Dan weer snikheet. Alles doet pijn. Hoofd, lichaam. Snot. Blehh.

We mochten wel thuis verder uitzieken. Want babies schijnen niet heel ernstig ziek te worden van COVID. Nina heeft gelukkig geen verhoging meer gehad. Wel nog snotneusje… en over 20 dagen nog eens bloedprikken omdat Nina ook een rhésus baby is.

In de volgende blog zal ik wat meer uitleg geven over rhésus babies. Omdat ik het niet veel om me heen hoor en vraagtekens krijg als ik erover vertel.”

Lees ook

Binnen 3 uur van mijn dochter bevallen in Frankrijk

Dit is een verhaal van Joyce Mol

Ik ben moeder van twee meisjes en woon in Zuid-Frankrijk. Beide zwangerschappen en bevallingen heb ik hier in Frankrijk mogen ervaren. Naast het moederschap ben ik Breathwork, Yoga en Fascia Therapy Teacher. Ik organiseer retreats voor zowel individuen als ook voor moeder en kind. En ik geef online cursussen op mijn wellbeing platform http://www.mindeventsfactory.com 🧘🏼‍♀️🧡

OOK INTERESSANT

Bekijk alles

Persoonlijk

Eenvlinderuitvaart: “Waarom begraaf je het?”

illustratie stoomboot sinterklaas
Persoonlijk

Drie moeders over waarom zij geen sinterklaas vieren: “Teveel verdeeldheid”

Persoonlijk

Justm: “Ik maak mezelf en dit kleintje de belofte…”

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email