
Beeld: Persoonlijk
drielingmama-en-mama-wendy: “Over drie maanden vertrekken we met ons gezin naar Amerika!”
“Het is een zin die ik soms hardop uitspreek om eraan te wennen, steeds vaker benoem naar anderen en soms alleen in mijn hoofd herhaal. Omdat hij groot is. Een groot avontuur!
Het gaat echt gebeuren!
Wij gaan dit jaar naar Amerika verhuizen. Met z’n zessen. Met ons zoontje van acht en onze drieling van vier. Een fantastisch avontuur dat we met beide handen hebben aangenomen! Maar ook zeker spannend!
Dit vertrek voelt niet alleen als vooruitgaan, maar ook als afscheid nemen: van familie, van vrienden, van routines, van zekerheden, van school, van sport en van een leven dat precies om dit gezin heen is gebouwd. Tegelijkertijd is er nieuwsgierigheid naar hoe het zal zijn om daar ‘opnieuw’ te beginnen, met vier kinderen die elk hun eigen plek zullen moeten vinden en die daar naar een internationale school gaan. Maar ook voor onszelf, als ouders en als gezin. Zoeken naar een nieuwe structuur en balans terwijl we Nederland verruilen voorZoeken naar een nieuwe structuur en balans terwijl we Nederland verruilen voor Amerika Amerika.
Voor mij geeft het rust en stress tegelijkertijd. Sinds mei zit ik thuis met een burn-out. De afgelopen jaren zijn heel intens geweest. Van twee keer een lang fertiliteitstraject tot het shocking nieuws van een drielingzwangerschap. En dan de hele rollercoaster die volgde, inclusief verhuizing. Ik ben altijd gewoon doorgegaan, met alles. Thuis, werk… noem maar op. En ineens is het klaar. Er zijn dagen dat het al veel beter gaat en ik meer rust heb. Maar er zijn ook zeker dagen waarop ik weer drie stappen achteruit doe. Ik werk eraan en ik weet zeker dat het uiteindelijk goed gaat komen.
De verhuizing is tijdelijk en we zullen ook gewoon weer terugkomen naar Nederland. We gaan voor één jaar, maar misschien twee 😎.
Maar dat neemt niet weg dat er voor onszelf ook nog een hele lange to-dolijst is! Van al het papierwerk tot zorgen dat we getrouwd die kant op gaan. We zijn geregistreerd partners, maar dat kennen ze daar niet.
Onlangs zijn wij een reis die kant op gaan maken om onder andere de huizen (plus woonwijken) en scholen te bekijken. Dit hebben wij zonder de kinderen gedaan. Het was heel leuk en bijzonder om te zien waar wij straks komen te wonen.
Momenteel zitten we volop in de voorbereidingen!
Vinden jullie het leuk om ons hele avontuur te volgen 🤩?”
PRAAT MEE MET ANDERE Mama’s in de community
Kom in contact met (aanstaande) ouders, word lid van een geboorteclub en blijf op de hoogte van de ontwikkeling van je kind.
mama-systeem: “Leven met een dissociatieve identiteitsstoornis: een jaar in therapie”
ashleymkl_mama.in.herstel: “Zwangerschapsdiabetes? Echt niet!”
Milicaschrijft: “Hoe co-ouderschap mij een betere moeder maakte”