alex over mijn lijk

Beeld: Instagram – Alexenlindadelange

“De liefste papa van de wereld”: Alex uit Over Mijn Lijk is overleden

Author Picture
Redacteur

Het verdrietige nieuws dat veel kijkers al vreesden, is werkelijkheid geworden. Alex de Lange, bekend uit het programma Over Mijn Lijk, is overleden. Zijn vrouw Linda de Lange deelt het verdrietige nieuws via hun gezamenlijke Instagramaccount. 

Man en vader 

In een bericht op Instagram schrijft ze dat haar man gisteren is overleden. “Lieve allemaal, gisteren hebben we helaas met oneindig veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste en sterkste man en de allerbeste, grappigste en liefste papa van de hele wereld,” schrijft Linda.

Alex laat zijn vrouw Linda en hun jonge zoon Aaron achter. In eerdere updates vertelde Linda al hoe belangrijk hun zoon voor Alex was en hoeveel kracht hij daaruit haalde tijdens zijn ziekte.  De afgelopen periode was zwaar voor het gezin. Alex vocht al jarenlang tegen een agressieve hersentumor en kreeg later ook nog een tweede zeldzame vorm van kanker. Ondanks meerdere operaties, infecties en ziekenhuisopnames bleef hij vechten om zo lang mogelijk bij zijn gezin te kunnen blijven.

Zijn strijd

Veel mensen leerden Alex kennen in het programma Over Mijn Lijk, waarin jonge mensen worden gevolgd die ongeneeslijk ziek zijn maar toch alles uit het leven proberen te halen. Ook op social media deelden Alex en Linda jarenlang hun verhaal, waar duizenden volgers iedere dag met hen meeleefden. 

noortje meme social media foto van miriam en noor
Lees ook

Miriam’s gehandicapte dochter werd een ‘meme’ op social media: “Zelfs volwassenen deden mee”

Marieke Melissen

Mamaplaats Redactie

Al mijn artikelen

Praat met mij in de community

Jelies Grote Gezinnen Emigreren foto van de jelies
Nieuwtjes

Vader Johan heeft duidelijke mening over vriend van Jennie in Grote Gezinnen Emigreren

kopen zonder kijken
Nieuwtjes

Emotioneel verhaal in Kopen Zonder Kijken: Sarah zoekt huis waar haar zieke zoon kan opgroeien

daniel en danique b&b vol liefde
Nieuwtjes

Roze of blauwe muisjes? Daniël en Danique uit B&B Vol Liefde onthullen geslacht van hun eerste baby

1 comments

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email