familie verleg zesde kind

Beeld: Instagram – Familie Verleg

Het huis wordt nóg voller: Een huis vol emigreert-familie Verleg verwelkomt zesde kind

Author Picture
Redacteur

Beschuit met blauwe muisjes bij de familie Verleg. Pim en Melissa, bekend van Een huis vol emigreert, zijn opnieuw ouders geworden. Op Instagram delen ze het blije nieuws van de geboorte van hun zoon Odin. Sinds 20 januari is het gezin officieel met z’n achten. En dat voelt, zo laten ze weten, meer dan goed.

“We genieten enorm”

Bij een eerste foto van baby Odin schrijven de trotse ouders: “Onze prachtige zoon Odin”. De roze (of eigenlijk: blauwe) wolk is duidelijk nog volop aanwezig. “Het gaat super goed en we zijn enorm aan het genieten van dit kleine mannetje”, delen ze erbij. De zwangerschap werd afgelopen zomer al aangekondigd met een lieve video, waarin dochter Rosaline het grote nieuws mocht verklappen. Toen al was duidelijk: januari 2026 zou een bijzondere maand worden voor dit gezin.

Met z’n achten aan tafel

De familie Verleg woont inmiddels in het buitenland, waar ze naartoe emigreerden voor een nieuw hoofdstuk met hun toen nog vijf kinderen. Met de komst van Odin is het gezin nu compleet, en waarschijnlijk ook de keukentafel een stukje voller. Met een stuk meer chaos, maar ook meer liefde.

alice in wonderland syndroom
Lees ook

‘Mama, jij bent ineens heel klein’: wat is Alice in Wonderland-syndroom?

Marieke Melissen

Mamaplaats Redactie

Al mijn artikelen

Praat met mij in de community

huishoudboekje gezin van vijf
Trending

Het Huishoudboekje van Ellen en haar gezin van vijf: “Leven van één inkomen”

Nieuwtjes

Tweede kindje op komst voor K3-Marthe: musicalpresentatie uitgesteld

doutzen kroes schermtijd kinderen
Nieuwtjes

Deze schermregel geldt bij Doutzen Kroes thuis (en veel moeders twijfelen erover)

Add a comment

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email