Beeld: Instagram: @michelle_bollen

Na haar polyamoreuze breuk lijkt Michelle Bollen opnieuw verliefd

Author Picture

De liefdesgeruchten rondom Michelle Bollen (32) blijven maar rondgaan. In haar podcast That’s so us, die ze samen met vriendin en ondernemer Iris Zeilstra (36) maakt, hint Michelle voorzichtig op iemand nieuws in haar leven of eigenlijk iemand die helemaal niet zo nieuw is.

Nieuwe liefde?

“Ik probeer niet veel te voelen en wil ervan wegrennen, het toelaten is eng” deelt ze openhartig. Sinds haar polyamoreuze breuk met Jacqueline van Pelt en Koen Bollen staat Michelle volop in de schijnwerpers. De roddels vliegen haar om de oren, maar zelf houdt ze het nog even klein.  “Ik heb het heel leuk met iemand die ik eigenlijk al lange tijd probeer niet leuk te vinden” zegt ze. “De kerstballen zijn er niets bij,” grapt Iris, die ziet hoe Michelle helemaal opleeft.

Michelle vertelt dat ze echt haar best heeft gedaan om géén gevoelens toe te laten. “Ik heb heel gemeen gedaan,” zegt ze eerlijk. “Ik heb stomme dingen gezegd zodat het maar niet leuk zou worden. Maar ja… dat is dus niet gelukt.”

Leren loslaten

Toch probeert ze nu voorzichtig te omarmen wat er gebeurt, al vindt ze dat doodeng. “Ik heb issues. Ik kom van een bepaalde plek en iemand heel leuk vinden voelt heel kwetsbaar. Ik probeer niet veel te voelen en wil ervan wegrennen, het toelaten is eng. Dan kan iemand je hart weer in duizend stukken trekken.”

Op Instagram vertelt Michelle ondertussen eerlijk hoe het met haar gaat na de breuk. Ze benoemt het schuldgevoel richting haar kinderen en de angst dat de situatie ook voor hen zwaar zou zijn. Daarnaast kampt ze met het verdriet dat bij een relatiebreuk hoort. In haar posts laat ze zien dat ze stap voor stap probeert te verwerken wat er is gebeurd, en dat ze langzaam haar rust terugvindt.

kleuterjuf sinterklaas
Trending

Dagboek van kleuterjuf Floor: “De kinderen praten over niets anders dan het Sinterklaasjournaal”

Nieuwtjes

B&B-ster Dick vindt tóch de liefde “Het was gelijk vuur”

Koning zorgen dochters
Uitgelicht

Ook de koning en koningin maken zich zorgen om veiligheid dochters: “Altijd opletten”

WhatsApp
Facebook
X
LinkedIn
Email