Met z'n drieën zijn we flink aan het cocoonen. Werken, schoolwerk, Netflix, ontdek de lente en schooltv. De lat ligt enorm veel lager dan normaal want we moeten het wel kunnen behappen allemaal.
Lukt het even niet? Dan is dat ook ok. Je doet je best, wij allemaal. Werkt voor jou een schema? Top! Werkt voor jou wat meer rust? Doen! We zijn niet opgeleid tot leraren, we doen dus allemaal onze smerige rottige best. Vergeet niet je rust te pakken, maar geef ook je kind rust en je partner. Het zijn bijzondere tijden, gekke tijden en vergeet niet de mooie dingen in het leven te blijven zien. Is het reguliere nieuws je even te veel maar wil je wel op de hoogte blijven? Kijk dan het jeugdjournaal, duidelijk en helder de informatie gebracht.
Laten we onze zorgen delen, de struggles, de mooie dingen, de werkelijkheid en gewoonweg ons leven. Dikke vette knuffel en bitterballen voor jullie kanjers!!!