Snap
  • Kind
  • ziekenhuis
  • Sondevoeding
  • secondopinion

Eindelijk bericht van de Second Opinion.

Vorige week donderdag werden we gebeld door de kinderarts, en bespraken we hoe het met Jonah ging. Ik vertelde dat Jonah nieuwe sonde voeding heeft met meer calorieën, maar ook hier van helaas niks is gegroeid. Sterker nog, er was weer 100 gram af. 100 gram klinkt niet veel, maar als je kijkt hoeveel Jonah eet, plus 2 keer sondevoeding, zou dit gewoon niet moeten. De kinderarts gaf aan dat de snelste second opinion in het Wilhelmina kinderziekenhuis in Assen kan zijn. Hier is een gespecialiseerde Maag Darm Lever arts, die Jonah van top tot teen wilt gaan bekijken.

Heel fijn natuurlijk. Nu was het wachten op het bericht. De diëtiste belde afgelopen Woensdag, en samen hebben we besloten om nu eerst zo verder te gaan, tot we in Assen zijn geweest, en weten van hoe en wat. De afgelopen weken komt Jonah weer ontzettend slecht in slaap. Gelukkig zijn dit fases zeggen ze haha! Hij is wel iets humeuriger dan normaal, en heeft vaak onverklaarbare koorts. 

Gister middag lag de brief in de brievenbus. 31 Augustus kunnen we terecht in het Wilhelmina Kinderziekenhuis. Tot die tijd nog even afwachten, en hopelijk vliegen de weken dan snel om. 

Voor nu wachten we nog in spanning en onzekerheid af.. maar we gaan door! 

Wiandamrlene_'s avatar
2 jaar geleden

Ja het wachten duurt zo lang.. maar nog even volhouden.

Boefkesmama's avatar
2 jaar geleden

Wat een enorme tegenvaller dat het aankomen en groeien niet wil ondanks dat jullie zoveel doen. Ik duim met jullie mee dat het ziekenhuis in Assen jullie verder kan helpen, want dit geeft zoveel spanning….

EllyPut's avatar
2 jaar geleden

Ik volg....ben zeer benieuwd!

schrikkelkind's avatar
2 jaar geleden

Sterkte wachten duurt lang.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Wiandamrlene_?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.