Snap
  • Kind
  • peuter
  • slapen
  • Bedtijd
  • peuterbedtijd
  • slaaptrainer

De kluts kwijt😳

En hoe een slaaptrainer het verbeterde

Sinds de wintertijd hadden we het idee dat Lux de kluts een beetje kwijt was qua tijd. S’nachts dacht hij wel eens dat het al ochtend was en bij een dutje dacht hij weleens dat hij voor de avond al ging slapen.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ook begreep ik uit het boek wat ik aan het luisteren was dat kinderen van 2 een dergelijke ontwikkelfase doormaken waarin ze nog meer behoefte hebben aan duidelijkheid. Dus kochten we een slaaptrainer en zijn we Lux strak op dezelfde tijden in bed gaan leggen.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Swipe even voor de slaaptrainer. Wij kochten deze van Zazu. Deze kwam goed naar boven in een review en Lux vindt schaapjes nogal leuk. Zo was de keuze snel gemaakt😙

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

In de ochtend gaan de oogjes open als hij wakker mag worden en in de avond gaan de oogjes dicht. Als Lux treuzelt of niet wil tanden poetsen/pyjama aan doen, dan herinneren we 'm eraan dat als schaapje z'n oogjes dicht doet dat het tijd is om te slapen (dat het treuzelen dus van z'n eigen tijd af gaat om boekje te lezen)🐑😴

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Ook wijs ik soms aan op de wekker op welk cijfer hij echt uit bed moet komen. Zo krijgt hij zelf steeds meer tijdsbesef en het gaat op deze manier vaak veel soepeler om in of uit bed te gaan.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Wij zijn dus helemaal blij met schaapie👍🏼 Jullie ook een slaaptrainer voor de kids?

Snap

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Kirssh?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.