
Tv-kok Miljuschka Witzenhausen openhartig over gezondheid dochtertje (7)
Miljuschka Witzenhausen (34) is openhartig over de gezondheid van haar dochtertje Felina. Ze heeft een zware vorm van epilepsie en moet daarom regelmatig naar het ziekenhuis voor onderzoek. "Het is gewoon hopen dat ze eroverheen groeit", laat Miljuschka weten in de laatste editie van het magazine Flair.
De epilepsie van Feline heeft grote impact op het gezin. "Het is een aandoening waar je pas de ernst van inziet als je ermee te maken krijgt. Kleine dingen kunnen en mogen niet meer, alleen door het eventuele risico op een aanval op dat moment." Toch hoopt Miljuschka dat Feline erover heen groeit.
Goede periode
Volgens Miljuschka zit ze nu gelukkig in een goede periode. Ze heeft sinds de verhuizing nog geen aanval gehad. Toch worden de zorgen niet minder. "Ze blijft epileptische activiteiten houden in de nacht, dus dat is superirritant."
Felina en zoon Rembrand kreeg de tv-kok samen met haar ex, Tycho Veldhopen. Inmiddels is er een nieuwe man in haar leven: Philip. Hij laat weten dat hij haar kids geen seconde kan missen. "Als ze niet bij ons zijn dan mis ik ze echt. De vraag is voor mij niet of ik een kinderwens heb, want die is met deze twee echt vervuld, maar of ik zelf papa wil worden. Dat is eigenlijk puur een egoïstische keuze.”
Zelf twijfelt Miljuschka over het krijgen van nog een kindje. "Het is moeilijk omdat ons leven nu zo lekker op de rit is. Met een baby wordt het allemaal weer anders. Op het moment dat ik aan een kind begin, dan wordt het wel moeilijk om mijn bedrijf draaiende te houden. Terwijl ik ook denk: ik werk vanuit huis, waar wachten we op?"
Bron: RTL Nieuws