Snap
  • Mama
  • complimenten
  • onzekerheid
  • compliment
  • Eindeaanonzekerheid

Onzekerheden WEG ERMEE

Geef elkaar complimenten

Vanmorgen had ik een gesprek met een prachtige mama van een mooi dochtertje. Zelf had ik een foto gepost in mijn story van dat ik een jumpsuit aan had. Ze vertelde mij dat ze daar echt nog niet klaar voor was. Deze prachtvrouw is super goed bezig met afvallen en is al veel kilo’s kwijt, ik vertelde haar dat ze mooi is zoals ze is! Dat ze trots mag zijn op haar lichaam en dat ze haar lichaam mag showen! 

We weten het allemaal zo goed te vertellen, we zijn goed in adviseren maar zelf het advies die je de ander heeft moeilijk uitvoeren bij jezelf. 

Ja we weten het, we zijn mooi zoals we zijn! Maar toch zegt er een stemmetje in je hoofd iets anders en zie je iets anders in de spiegel. Frustrerend is het vind ik.. Ik vind het vrouwelijk lichaam echt prachtig en dan vooral bij een ander ken je dat? 

Lieve mede vrouw, wees lief voor jezelf en voor elkaar! Geef elkaar een compliment! En dan bedoel ik een echt compliment! Zie elkaar en geef terug wat je zo goed vind aan de ander! We hebben elkaar nodig! 

En geef jezelf minimaal 1x per dag een compliment!😘

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij mamavanmaily?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.