

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.
Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.
Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!
Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!
Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.
Damaya
Ik zou ook willen dat ik een uit knop had zodat ik mijn gedachten zou kunnen uitzetten. Helaas is die bij mensen niet bijgeleverd ? Maar pas wel goed op jezelf en neem de nodige ontspanning, kleuren werkt goed bij mij ? ? Liefs D xxx
Anoniem
? dat boek ga ik zeker aanschaffen ?
Loes van der Leer
Zeker, deze dingen nog veel meer en vaak kies ik dingen uit het lijstje in mijn hoofd om te doen. Soms doe ik te veel en als ik te weinig doe voel ik me shit.. Maar bij mijn besef dat dit op deze manier gaat in mijn hoofd, komt ook het besef dat ik daar vast wel iets aan kan doen doen. ? Goed boek gekocht die het allemaal geweldig uitlegt; The subtle art of not giving a f *ck.
Loes van der Leer
Ja ach. Toen ik deze blog posten, kwamen er nog 20 dingen in me op, haha. Ik heb een vreselijk goed boek gekocht om me (hopelijk) in te laten zien, dat het niet erg is, om niets te geven om wat ik allemaal moet, of niet doe. Hij heet; The subtle art of not giving a f*ck. Aanrader! ?