Snap
  • Mama
  • #drieling
  • mamavanvier

Nieuw noodzakelijk meubilair

Hallo grondbox, doei woonkamer...

Vanaf vandaag hebben wij een grote box in huis. De verleiding om er zelf soms even in te gaan zitten zodat ik me even kan afsluiten en lekker niet gestoord kan worden is groot. Wat zou dat soms heerlijk zijn. Ken je dat gevoel dat je even alleen in een bubbel zou willen zitten. 

Helaas zal het met de grondbox niet zo werken. Dus toch maar de drie kleinsten erin zodat zij daar ongestoord kunnen spelen en ontdekken.

Na een middag merk ik al het plezier ervan. Wende zit en Thijmen en Marin schuiven heen en weer. Op ontdekking maar ook rustig aan het spelen. 

Voor mij ook meer rust omdat ik niet meer kinderen onder de bank vandaan hoef te halen, een grote zus die stiekem speelgoed afpakt. Speelgoed laat ik nu liggen en ruim niet continu op omdat ik steeds struikel. 

En Roos hoort niet continu mij roepen dat ze niet moet rennen tussen de babies door of zitten op de bank omdat ze er mogelijk vanaf kan vallen en op een baby.

Ik geloof dat iedereen blij zal zijn met deze aankoop!

Jasmijnvangent's avatar
5 jaar geleden

Heerlijk toch!

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij mijnklavertje4?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.