Snap
  • Mama
  • #momlife
  • #boysmom
  • #new

Meet the Karabulut's

Hoi Allemaal!

Ik zit al een tijdje op Mamaplaats, door de drukte op het werk na de bouwvak + een griepinvasie in huis, waar we alle drie aan moesten toegeven, heb ik geen tijd gehad om mijzelf voor te stellen.

Ik ben Ayse, 27 jaar, geboren en getogen in Roermond – aka limboland. Zoals je ziet aan mijn naam heb ik Turkse roots. In 2015 ben ik getrouwd met Aykut. In juli vorig jaar zijn wij ouders geworden van Uzay. Een lief monstertje die nu al een overduidelijke eigen wil heeft, een energiebom is, bijna altijd vrolijk is, geplakt leeft aan zijn mama en super lief en zorgzaam voor iedereen om zich heen is.

Ik heb bouwkunde gestudeerd, met de intentie om architect te worden. Na mijn hbo-opleiding had ik het wel gehad met studeren (stiekem vond ik de wiskunde van de pre-master veelste moeilijk ?). Momenteel ben ik werkzaam bij een aannemer als woonadviseur, ik help mensen om hun huis naar wens te maken en verricht ik verschillende bouwkundig tekenwerk. Beide werken we 32 uur per week, zodat we allebei een dag alleen met Uzay zijn. De overige 3 dagen is Uzay bij zijn opa’s en oma’s. Voor nu gaat dat heel goed!

Verder ben ik gek op interieur, foto's maken en bewerken, reizen en zomer. Mijn Instagram bestaat dan ook uit een mengelmoes van foto's. 

Zo, dit zijn wij in het kort. Ik ga voor het eerst echt ‘bloggen’, wat ik overigens best spannend vind. Op Instagram ben ik juist totaal niet van de lange verhalen onder mijn posts. Ik deel liever het mooie plaatje dan (te veel) woorden. Hier zullen jullie in ieder geval meer van mij en ons leven kunnen lezen. Ik zou zeggen neem vast een kijkje op mijn Instagram: @ayse_lanu

Liefs, Ayse 

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij ayse_lanu?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.