Snap
  • Mama
  • afvallen
  • paniekaanvallen
  • doorzetten
  • Hyperventilatie

Meer dingen ondernomen en naar de dieetse

Paniekaanvallen, wegen, doorzetten

Zo daar ben ik weer deze week ging het iets beter ik heb weer meer dingen ondernomen soms makkelijk soms met moeite. Woensdag heb ik eerst gewerkt en toen moest ik met Max naar atletiek, en toen voelde ik het weer aankomen maar ben wel gegaan en op een gegeven moment zakte het wel gelukkig en dan ben ik echt blij dat ik doorgezet heb. Donderdag had ik een vrije dag en heb ik iets langer geslapen. Michel een gasfornuis plaatsen met zijn moeder en waar ik niet tegen is dan al die rommel maar het viel mee gelukkig. Ik heb toen boodschappen gedaan in de jumbo voelde ik het een beetje maar ook weer doorgezet en ging ook best ok. Daarna nog even wezen wandelen en even bij mijn buurvrouw een bakkie gedaan, en toen moest ik Max halen en dat punt vind ik nog steeds wel moeilijk omdat mijn eerste aanval na tijden daar gebeurde in de auto maar ben met goede moed gegaan, en normaal stap ik uit maar nu bleef ik even zitten totdat de bel ging, want omdat je dan te gefocust ben op je lichaam dan krijg je het juist en op dat moment ging ik wel even wat afleiding zoeken even op mijn telefoon 

En toen de bel ging en Max was er ging het weer ook omdat ik dan weer naar huis kan rijden.

Toen de keuken klaar was heb ik het eten gemaakt en hebben we gegeten en in de avond wel relaxed gedaan

Vrijdag had ik een halve dag om te werken ik heb eerst Max naar school gebracht dat ging best goed, daarna naar me coach om te wegen en te praten hoe het met me gaat. Ik ben daar wel heel eerlijk de ene keer beter dan de andere keer want wat ik merk als ik ergens heen ga dan ben ik wel bang voor zo paniekaanval maar die gedachten moet uit mijn hoofd. Maar heb wel lekker gepraat. En ben tot nu toe 13 kilo afgevallen.

Tot dat ik moest werken beetje rustig aan gedaan en van 16.00 tot 20.00 gewerkt was niet heel druk dus dat was wel even lekker, we hebben echt hele drukke werken gehad op het werk.  Ben niet zo laat naar bed gegaan want zaterdag moest ik weer om 7.00 beginnen.  Lekker gewerkt en voor het eerst van de hele week geen last geahd van paniek. In de avond weer wat relaxed gedaan en rond 22.00 gaan slapen maar de klok ging natuurlijk ook een uur voorruit. En moest 7.30 beginnen en zat nog een half uur en daar kwam die rot paniek weer.

- Trillen

- Ademnood

- Afwezig 

- En gewoon heel erg afwezig.

Ik heb gelukkig hele lieve collega's dus ben er even 10 minuten uitgegaan en toen ging het wel weer.

Ik ben blij dat ik donderdag een afspraak met de pyscholoog heb waar ik ook jaren niet geweest ben

Ik schaam me best voor die aanvallen maar me collega zei dat moet je niet doen maar het is het er soms zo raar uit als je een aanval krijg, want je gaat natuurlijk heel diep ademen halen en zo en dan word je angstig.

Maar ik kan er ook niks aan doen. Ik hoop alleen dat het binnenkort echt wel wat beter gaat.

Nou maak ik genoeg leuke dingen mee gelukkig ben ik niet depressief en ga niet in een hoekje zitten alleen denk ik door het hele corona gebeuren dat dat ook geen goed doet.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij kelly35?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.