Snap
  • Mama
  • baby
  • moeder
  • lachen
  • verliefd
  • op
  • worden

Ik ben jouw mama!

Best een gekke titel 6,5 week na zijn geboorte.

De meest geroepen zin bij een geboorte van een eerste kind is voor mijn gevoel wel "ik voelde mij gelijk moeder".

Dit gevoel had ik totaal niet.

Ik was smoorverliefd op mijn kleine wezen wat ik er met veel moeite had uit gewerkt,

Ik kon mij eigenlijk (1 dag na zijn geboorte) niet meer bedenken hoe het zonder hem was, maar ik voelde mij boven alles erg verantwoordelijk voor deze kleine frummel.

Ik ben vandaag 25 april 2019 om 03:46 moeder geworden. Moeder van een heel mooi mannetje.

Meneer lag namelijk met veel moeite maar met grootse uitwerking zijn broek vol te poepen (ik was zo trots) en duwde lievelijk mijn man uit bed om deze klus te klaren.

Ondertussen zat ik gereed om gelijk de niet zo frummelige frummel meer over te nemen voor de nachtelijke vreetpartij.

En daar kwam hij, nog een beetje jammerig over de gebeurtenis waar hij vandaan kwam, in mijn armen terecht. Ik spreek de lieve woorden "hallo lieverd," en krijg een glimlach van oor tot oor, zelfs zijn ogen deden mee.

Dit was geen stuiplachje meer! Dit was gericht lachen, hij keek mij, zijn mama, aan!

Zo voelt dat dus mama worden, HEERLIJK!

Ik ben de mama van Bram en mijn zoon herkent mij!

LineE's avatar
5 jaar geleden

Herkenbaar ❤️

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Daniëlle?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.