
Hey, hier een levende zakdoek! How you doing?
Ik ben deze dagen heel druk als zakdoek aan het fungeren. Top baan. Mijn trui is ook vele malen zachter dan die kleenex toch? Mijn kindjes zijn verkouden en het is een en al ellende.
Het moment dat je niet als moeder wordt gezien, maar ook als zakdoek.
Het moment dat je werkelijk alles uit de kast haalt om je kind te laten slapen. (luuf onder voeten en borstkas, gesneden uien op de kamer, neusspray, zetpil, thijmsiroop..,..,..,..)
Het moment dat je kind denkt dat de wereld vergaat als ze een snottebel heeft.
Het moment dat je er een aantal dagen bijloopt als de klokkenluider van de notre dame. Geen slaap of slapen bij je peuter in een postzegelbedje. Nooottttt good.
Het moment dat je de hele badkamer als een soort hammam stoomcabine maakt en de rookalarmen in het hele huis doet laten afgaan.
Het moment dat je de neuzen van je kinderen elke 5 minuten schoonveegt tot het helemaal schraal en rood is. En vervolgens helemaal invet met purol.
Het moment dat je kind zijn of haar speen wilt, maar eenmaal in de mond uitspuugt door te weinig lucht en zo zeg maar de hele freaking nacht door.
Echt.. Ik hou van mijn lieve meiden hoor, maar dit zijn altijd even heftige dagen. En, laat ik voorop stellen... een verkoudheid is dan maar zoooo onschuldig.