
Even voorstellen, mijn eerste blog op Mamaplaats
Mijn eerste blog op Mamaplaats
Hallo allemaal,
Hier ben ik dan. En na lang twijfelen is hier mijn eerste blog. Ik vind het rete spannend, maar het lijkt me ook heerlijk om alles van me af te kunnen schrijven en te kunnen delen met andere mama’s.
Ik zal beginnen om mijzelf even voor te stellen. Ik ben Michelle (27) en ondertussen alweer bijna 3 jaar getrouwd met Maik (30). Samen hebben wij een heerlijk eigenwijs mannetje op de wereld gezet; Bentley (2). Wij zijn november 2020 verhuisd naar onze 1e koopwoning in Wehl. Wehl is een dorpje in de Achterhoek, voor de mensen die zich afvragen where the F ligt Wehl.
Op de vraag “Wat wil je later worden?” hoefde ik nooit lang na te denken. Ik wilde altijd al graag moeder worden, het liefst zo vroeg mogelijk. Ik dacht altijd dat ik deze “taak” ook wel even zou gaan rocken, maar had natuurlijk nooit over de zorgen, hét opvoeden zelf en de minder leuke kanten van het moederschap nagedacht. Want zodra er 2 streepjes op het welbekende staafje verschijnen beginnen de zorgen al. Maar goed al met al kan ik mij geen leven meer zonder ons kleine mormel voorstellen en is het moederschap daarnaast ook het allermooiste wat er bestaat. Ik neem jullie dan ook graag mee in alle leuke, eerlijke, en dus ook minder leuke dingen van het moederschap.
Wil je iets van ons weten, heb je vragen of suggesties voor een leuke blog, laat het dan gerust weten!
Liefs, Michelle