Snap
  • Gezond
  • blog
  • #mama
  • #mamablog
  • #overgewicht
  • #mamalife
  • #myeverydaymoments

Mama heeft overgewicht

Laat ik mezelf even voorstellen... Ik ben mama van 3 meiden: Britt, Lynn en Elli. Ik ben onderwijzeres en heb in de weekends en vakanties heel wat tijd om leuke dingen met hen te doen. Dat doen we ook... Maar... eigenlijk zou ik liever thuisblijven, mij opsluiten.

Ik heb namelijk heel wat overgewicht. Ja, mijn eigen schuld. Maat eten is gewoon sterker dan mezelf. Ik heb alles geprobeerd, van Pascale Naessens tot Sandra Bekkari, van Weight Watchers tot crashdiëten... Alles hielp tijdelijk. Ik hou het gewoon niet vol. Mamaloser denk ik dan...

Ik word steeds verdrietiger en ga daardoor ook meer eten. Gewoon om mijzelf te troosten... Om me daarna weer schuldig te voelen. Ik ga activiteiten uit de weg, sta niet graag aan de schoolpoort, ik vind geen mooie kleren voor mezelf en schaam me daarvoor. Mijn wereld wordt kleiner en kleiner. Terwijl mijn kids groter en groter worden en steeds meer hun vleugels willen uitslaan, met mama mee natuurlijk. Ik voel me zo schuldig.

In mei nam ik  dan de beslissing om een Gastric Bypass te laten uitvoeren. Mijn operatie staat volgende week gepland. Spannend! Maar ook een hele hele opluchting... Oef!

Eindelijk ga ik gewicht verliezen! Eindelijk ga ik kleren kunnen kopen die ik leuk vind. Eindelijk ga ik weer een fitte mama zijn! EINDELIJK!

Nog 10 keer slapen... zoals de kindjes het zeggen.

Tellen jullie mee af met mij?

Neem ook een kijkje op mijn Instagram account! 

Blogmama_and_3girlies's avatar

Dankjewel

KellyvN's avatar
5 jaar geleden

Heel herkenbaar! Sinds een paar weken bezig met Cambridge en gelukkig werkt dit voor mij tot nu toe heel goed! Heel veel succes met je operatie en met het vervolgtraject! ?

El83's avatar
5 jaar geleden

Heel veel succes met je operatie! Het kan je veel brengen maar ik wil je ook waarschuwen. Het is een hulpmiddel, geen heilige oplossing. Ik herken veel in wat je schrijft maar die verhouding met eten wordt door de operatie niet veranderd. En in het begin ben je blij dat je zoveel afvalt, maar het houdt een keer op. Ik zeg dit niet om je bang te maken, maar werk aan je verhouding met eten, dat helpt je samen met de operatie verder

Tambola's avatar
5 jaar geleden

Ik herken heel erg wat je schrijft. Vooral het eigenlijk willen opsluiten van jezelf. Heel erg dapper dat je deze stap gaat nemen. Ik wens je veel succes en ik zal proberen je te volgen.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij Blogmama_and_3girlies?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.