
5x Sint inspiratie tips
Met deze recepten maak je er een echt heerlijk avondje van :)
Heerlijk, vind je ook niet? Lekker cocoonen met de kids en samen de keuken in om vervolgens al het lekkers samen op te smullen. We hebben 5 recepten voor je die perfect zijn in deze overheerlijke Sinterklaasperiode. Heb je ook nog recepten? Laat ze achter in een reactie!
Het speculaastaartje van PLUS bevat een speciaal ingrediënt wat het extra lekker maakt: Peer! Het is wel een projectje, dit recept kost je ongeveer een uurtje tijd. En wanneer je je kinderen laat helpen net iets langer natuurlijk. Herkenbaar? Tussendoor smullen van de ingrediënten is niet te voorkomen, hier zitten namelijk speculaasjes, stroopwafels en amandelen in. Het hele recept vind je hier.
Helemaal in het thema en erg gemakkelijk te maken. Hiermee verras je jouw gezin met een echt sintgerecht! Binnen no-time op tafel en aanrader: op de bank voor het Sinterklaasjournaal smaakt deze pizza nog lekkerder ;) Hier vind je het recept.

Of het nu met je gezin is, of met bezoek (op afstand), borrelen is altijd een goed idee. Nu de dagen wat korter zijn, kunnen de kaarsjes gezellig aan. PLUS heeft een erg groot borrel assortiment en heeft om het makkelijk te maken een overzichtje gemaakt, zie hier. Olijven, spreads, kaasjes, kip, garnalen, zalm en ook heel veel vega opties!
Wat is nog leuker dan kruidnoten eten? Kruidnoten zelf maken! En snoepen van het deeg uiteraard! Ga hier direct naar het recept van PLUS kruidnoten.

Een gezellige bezigheid voor het hele gezin omdat je eigenlijk samen aan het koken bent. PLUS heeft leuke recepten, inspiratie en tips voor gourmetten met (kleine) kinderen, zoals bijvoorbeeld mini pannenkoekjes! Zet de tafel lekker vol met gezonde snacks en diverse gourmet gerechtjes, muziekje op en na afloop de schoen zetten natuurlijk!
Gebakken peer met speculaasijs is het ultieme gourmet-Sinterklaas toetje!
Anoniem
mijn zoons waren vooral aan het snoepen.. Chcocolade is 10x meer interressant als cadeaus haha
Anoniem
Wij hadden echt een bizarre borrel plank bij Plus gehaald (zit hier om de hoek) elk jaar weer jummy jummy
Jozefien.sofie
Wat onwijs schrikken zeg😔❤️
Anoniem
Wow dat speculaarstaartje.... bizar lekker. Ik kan me nooit inhouden in deze periode met al dat lekkers. Tijd voor goede voornemens