Snap
  • Baby
  • Nieuws
  • luiers
  • winkel
  • failliet

Truus.nl failliet, kan fluiten naar mijn bestelling!

Onlinewinkel Truus.nl is failliet. Ik kan dus wel fluiten naar mijn bestelling... SNIK! Lees meer over het faillissement van Truus.nl.

Truus.nl is failliet. Zojuist las ik onderstaand bericht... Ik kan dus wel fluiten naar mijn bestelling, omdat ze failliet zijn ... SNIK!

Onlinewinkel Truus.nl is failliet. De rechtbank in Rotterdam heeft vanochtend het faillissement uitgesproken. De onlinesupermarkt richtte zich op de non-foodsector.

Truus.nl kondigde het einde zojuist zelf aan op Facebook. ‘Vanaf vandaag zal Truus.nl haar activiteiten staken. In de afgelopen twee jaar is er door het team van Truus.nl keihard en met veel passie en toewijding gewerkt aan het opbouwen van een organisatie die in de voorhoede van de ontwikkeling van het Nederlandse online food retail landschap heeft meegespeeld.’

Voor de benodigde vervolgfinanciering is er in de afgelopen maanden met een groot aantal partijen gesproken. Maar vanwege de ‘uitdagende marktomstandigheden’ waren partijen er niet klaar voor om een nieuwkomer als Truus.nl tot wasdom te laten komen. Een doorstart zit er dus niet meer in.

De winkel verkocht onder meer tandpasta, luiers, vuilniszakken en alles wat daartussen ligt. Begin dit jaar kondigden Unilever en Philips nog een samenwerking aan.

Truus.nl werd eind 2010 opgezet door Christiaan van Someren en twee compagnons. Van Someren had ervaring opgedaan bij Procter & Gable en wist dus de weg in deze markt.

Anders dan de webwinkel van Albert Heijn, Etos en Gall & Gall werkte Truus.nl landelijk. Daartoe werd samengewerkt met TNT. De logistiek was uitbesteed aan S&H.

's avatar
12 jaar geleden

Bij een faillisement ligt er per direct beslag op alle goederen en middelen. Ze mogen en kunnen dus niets meer versturen. Normaal moet je zorgen dat je zsm je claim neerlegt bij de curator. Helaas is het bij dit soort kleine bestellingen vaak niet de moeite waard. De belastingdienst en andere grote schuldeisers zijn preferent en voor de kleine consument aan de beurt is is de boedel al helemaal op en weg. Ben bang dat je dus je geld kwijt gaat zijn...

nagrave's avatar
12 jaar geleden

Ik hoop dat je je geld terug krijgt of iets van je bestelling. Maar zie het wel somber in. Ik bedoel, als ze al failliet zijn gegaan, dan is het lastig om alle bestellingen nog af te ronden.

Mama in Limburg's avatar
12 jaar geleden

Dat is balen! Hoop dat ze de bestellingen nog afhandelen of dat je toch nog wat terug krijgt!

nahsuusje's avatar
12 jaar geleden

Oh dat is vervelend zeg, heb je al contact met ze opgenomen mbt je bestelling en had je al betaald? Ik heb daar begin dit jaar nog besteld wat gelukkig positief was. Succes hopelijk krijg je tegemoetkoming.

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij biver75?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.