Snap
  • Baby
  • Kind
  • Mama
  • Zwanger
  • DIY
  • #KID
  • #tweedekindje
  • #dromen
  • #gezegend
  • #euforisch

De meeste dromen....

Omabenik's avatar
7 jaar geleden

Het gaat ook wel goed, maar nu ze wat ouder wordt en begint te ontwikkelen worden wij banger. Hoewel we haar veel meer voorlichten dan de anderen snapt ze er niets van en ziet het ook niet bij zichzelf. Ze stapt onder de douche en komt in haar blootje naar beneden, ziet een vogeltje in de boom en gaat het beestje uitgebreid bewonderen. Steeds opnieuw zeggen we haar dat ze zich eerst moet aankleden, het helpt niet. We hebben de gordijnen dicht gehouden, maar dan rukt ze die open en krijgt een enorme driftbui. Dan ben ik blij dat haar vader nog thuis is, want ik houd haar niet meer, ze is dan zo ongelooflijk sterk. Ze weet ook dat ze niet zomaar met iemand mag mee lopen, maar net voor de Kerstvakantie zag ik haar bij school mee fietsen met een man en ben ik er als een razende achteraan gegaan en heb haar heel hard geroepen. De man had jonge poesjes en die mocht ze zien. Achteraf bleek het iemand te zijn, die vaak op school kwam met jonge beestjes, maar de poesjes waren nog te klein, De meester wist er van, er zouden drie kinderen mee gaan, maar de anderen hadden iets. Ik ben zo bang geweest en heb de volgende dag de meester nog uitgevloekt. Hij wist echter niet dat de andere twee afgehaakt waren en heeft nu afgesproken dat hij een app stuurt als er iets is. Ik heb echter op de school van onze zoon gezegd dat ik voortaan eerst haar ga halen en op de terugweg hem bij school op pik.

geluksvogeltje's avatar
7 jaar geleden

@Omabenik, ik hoop het met je mee. Kinderen kunnen (onbedoeld) zo gemeen zijn tegen elkaar. Ik hoop ook dat ze zich zo goed blijft ontwikkelen... dat is toch wat alle ouders voor hun kindjes wensen. Het is vast ook lastig voor haar broertje af en toe want groepsdruk kan zo overweldigend zijn. Het komt vast allemaal goed.

Omabenik's avatar
7 jaar geleden

Wij hopen dat ons tweede meisje het zo goed blijft doen als nu en niet teveel negatieve opmerkingen krijgt van mensen die haar niet kennen. Dat doet haar zoveel pijn. Ze heeft een beperking en ze is voor een deel autistisch, maar ze is vrolijk en doet het goed op haar school, alleen met buiten spelen is ze altijd de klos, want bij tikkertje wordt ze gauw getikt en hebben andere kinderen grote pret, want zij rent op haar manier rond maar krijgt niemand te pakken, omdat haar spieren niet goed zijn en ze dus hardloopt zoals een kleuter. Soms stormt haar broertje er op af en gaat dan tekeer tegen de anderen, maar de dag erna doet hij ook mee. Maar ze maakt ons iedere dag blij met haar vrolijke en mooie snoet. ?

geluksvogeltje's avatar
7 jaar geleden

Aaahhhh wat lief. ❤️. Dank je wel. En ook Superleuk dat je me blijft volgen want er zullen ongetwijfeld mooie blogs verschijnen hihihi. Wat is jouw grootste droom?? Ben zo benieuwd nu. Liefs

Hi! Praat je ook mee met postauthor?

Sharing is caring! Deel ook jouw ervaring of mening over dit onderwerp.

Pssst... Ben je er nog?

Er staan nog meer inspirerende verhalen op je te wachten! Maak nu gratis een account aan of log in om verder te gaan.

Nooit meer iets missen van Mamaplaats?

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief!

Hi! Laat je ook een reactie achter bij geluksvogeltje?

Of praat mee en deel direct jouw ervaring of mening!

Heb je ook een verhaal of tips om te delen?

Start dan nu je eerste post! Een story, forumtopic of poll plaatsen kan ook.